Hundetræning i Midt og Vestjylland

Dommere i Kreds 2

Agility dommer

Navn Mobil Mail DcH Forening
Natalie Kew nkewstock@gmail.com Herning
Morten Juhl Hansen 2129 2826 morten.juhl.hansen@gmail.com Herning
Ann Kew 2615 3156 anne@kewstock.dk Herning
Hans Henrik Testmann 9785 3165 hh.testmann@webspeed.dk Holstebro
Helle Skovgaard agility@visna.dk Herning

Lydigheds dommer

Navn Mobil Mail DcH Forening
Bjarne Meyer Jørgensen 4093 5680 dorte.bjarne@privat.dk Herning
Brian Frahm 2963 0992 b.frahm@outlook.dk Ikast
Connie Clausen 9722 2162 veraline@hotmail.com Herning
Dorthe Østergaard 5092 3504 dorthe-wilma@live.dk Bording
Ejnar Eskesen 2089 3775 pia-ejnar@email.dk Give
Erhard G. Rasmussen 4018 8403 egr@kabelmail.dk Herning
Flemming Johansen 3054 7265 fljo@fiberpost.dk Herning
Gitte Christensen 2330 9101 gdc@privat.dk Grindsted/Billund
Hans Winther 2161 9206 ehwinther@webspeed.dk Skive
John E. Sørensen 2336 3221 johnegonsorensen@gmail.com Lemvig
Jørgen Nielsen 4038 1709 64@mail.dk Give
Jørn Præstegaard 2294 2243 jorn.praestegaard@altiboxmail.dk Grindsted/Billund
Kim Møller Jacobsen 2283 0554 kmj0999@hotmail.com Holstebro
Knud Erik Knudsen Skive
Leif Jørgensen 2148 5608 leif-birgit@webspeed.dk Silkeborg
Merethe Kristensen 6126 3946 meretehyldahlkristensen@gmail.com Holstebro
Ole Rahbech 2081 6323 olerahbech@gmail.com Skive
Susanne Kjær* 3057 2237 formand-dommerudvalg@dch-kreds2.dk Give
Svend Ludvigsen 7534 5280 Svend35@icloud.com Brande
Ulla Pedersen 2965 6693 kasserer@dch-kreds2.dk Silkeborg
Ulla Spandet 5132 2070 uspandet@hotmail.com Herning

Lydigheds dommer aspiranter

Navn Mobil Mail DcH Forening
Jonna Bøgelund 4038 0003 Jonna.boegelund@gmail.com Herning
Lisa Brink Jensen 2969 3701 lbj@eamv.dk Herning

Nordisk dommer

Navn Mobil Mail DcH Forening
Brian Frahm 2963 0992 b.frahm@outlook.dk Ikast
John Sørensen 2336 3221 johnegonsorensen@gmail.com Lemvig

Nordisk dommer aspiranter

Navn Mobil Mail DcH Forening
Niels Engkjær 2866 1710 Niels_engkjaer@hotmail.com Grindsted

Rally dommere

Navn Mobil Mail DcH Forening
Anette Becker Berg 2969 3703 tebeckerberg@gmail.com Herning
Anne-Mette Poulsen 2782 9173 privat@poulsensgalleri.dk Herning
Janni Laj Bjerreskov 6067 0755 jannibjerreskov@live.dk Silkeborg
Line Fischer Geerthsen 2992 8426 line.geerth@gmail.com Bording
Poul Hansen 2483 3582 oulhansen@youmail.dk Herning

Rally dommer aspiranter

Navn Mobil Mail DcH Forening
Helle Kristensen 2364 8503 kelpie.helle@gmail.com Herning

 

Ved at bruge hjemmesiden accepterer du brugen af cookies mere information

Cookie indstillingerne på denne hjemmeside er aktiveret for at give dig den bedste oplevelse. Hvis du fortsætter med at bruge hjemmesiden uden at ændre dine cookie indstillinger eller du klikker Accepter herunder, betragtes dette som din accept

Luk